Kolorowe łóżka dla dzieci

   25/04/2022
Kolorowe łóżka dla dzieci

Meble dziecięce to specyficzny rodzaj wyposażenia mieszkania, który poza kwestiami bezpieczeństwa musi również spełniać wyśrubowane kryteria wizualne związane z oczekiwaniami ich małych użytkowników. Z tego względu bardzo istotną cechą łóżek dla dzieci jest ich kolor. Maluchy zazwyczaj posiadają swoje ulubione kolory i właśnie ich domagają się również na meblach. Kolorowe łóżka dziecięce to również istotny element wystroju dziecięcego pokoju, o który z niemałym trudem dbają rodzice.

Dziecięce łóżka z drewna wysokiej jakości

W ofercie firmy Youko znajdą Państwo szeroki wybór łóżek dla dzieci w różnych kolorach. Nasze meble produkowane są z drewna sosnowego pozyskiwanego tylko z lasów certyfikowanych w systemie FSC. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego podczas produkcji łóżek każda z ich krawędzi została starannie wypolerowana oraz zaokrąglona. Dzięki czemu meble są w pełni bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. 

szare łóżko dziecięceNasze łóżka wykonywane są wyłącznie z wysokiej jakości drewna sosnowego tak zwanej klejonki sosnowej łączonej na mikro wczepy. Klejonka powstaje poprzez sklejenie ze sobą mniejszych elementów drewna litego, zwanych fryzami. Klejenie drewna umożliwia nam osiągnięcie stabilnych wymiarów i kształtów przy zmiennej wilgoci i temperatury powietrza, brak krzywizn i wypaczenia się drewna. Zastosowanie klejonki podczas produkcji eliminuje wady drewna takie jak: sęki, sinizny, pęknięcia, miejsca o innym zabarwieniu oraz inne wady anatomicznych drewna.

Łóżka dziecięce w różnych kolorach

Do malowania wykorzystywane są tylko certyfikowane farby na bazie wody. Są one bezpieczne, bez emisyjne, nie emitujące żadnych nieprzyjemnych zapachów. W ofercie mamy wiele kolorów wykończenia.  Najbardziej naturalną opcją jest wybór bezbarwnego lakieru. Widać wtedy całą strukturę drewna, wszystkie jego słoje oraz odcienie. Usłojenie oraz strukturę drewna widać również w naszym wybarwieniu w kolorze olcha. W naszej ofercie posiadamy również łóżka dla dzieci w kolorze białym, szarym, czekoladowym, turkusowym, niebieskim, waniliowym, zielonym oraz różowym.

Kolorowe łóżka jednoosobowe, dwuosobowe, piętrowe

W ofercie Youko znajdą Państwo kolorowe łóżka dla dzieci występujące w różnych wariantach, oferujemy:

kolorowe łóżka dziecięce

Dziecięce łóżka dwukolorowe i trzykolorowe

Na specjalne zamówienie Klienta możemy przygotować również łóżko dwu lub trzykolorowe. Dzięki takim zabiegom dopasujecie Państwo mebel do stylu pokoju dziecięcego. Zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia łóżka dziecięcego na konkretny wymiar lub kilku kolorach.

Blog

Kosz Mojżesza - Co to Jest? Jakie ma Zalety i Wady?

Czym jest kosz Mojżesza? Jakie jest jego przeznaczenie, zalety, wady i czy warto wybrać ten mebel do pokoju dziecka. Poznaj kosze Mojżesz, który popularność regularnie rośnie.
Czytaj artykuł

Jak Wykorzystać Miejsce Pod Łóżkiem Dziecięcym - Szuflady i Dostawki

Przestrzeń pod łóżkiem dziecięcym to cenny zasób, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Poznaj zalety wysuwanej szuflady i dostawki do spania.
Czytaj artykuł

Czy warto wybrać meble i łóżko dziecięce ze sklejki?

Sklejka drewniana to popularny materiał w przemyśle meblarskim - poznaj jej wady i zalety w kontekście mebli i łóżek dziecięcych
Czytaj artykuł

Kolory do Pokoju Dziecka - W Jakich Barwach Urządzić Pokój Dziecięcy

Kolorystyka w pokoju dziecka to nie tylko kwestia estetyki, ale także ważny element wpływający na rozwój malucha
Czytaj artykuł