Materace Youko

Maksymalna
wygoda snu

Wybór odpowiedniego i bezpiecznego materaca dla dziecka jest dlatego niesamowicie ważny i stanowi podstawę do dobrego i zdrowego snu.

Do dowolnego łóżka dziecięcego YOUKO z łatwością możesz dobrać jeden z wielu oferowanych materacy. Każdy model został perfekcyjnie wykonany, zaprojektowam z dbałością o każdy szczegóły z myślą o zdrowym śnie najmłodszych. Każdy składnik oferowanych materacy spełnia normę TEKSTYLIA GODNE ZAUFANIA OEKO-TEX Standard 100 oraz posiada Pozytywną Opinię Państwowego Zakładu Higieny.

Materace Youko:

Komfort i wygoda snu dziecka

Właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne

Właściwości hipoalergiczne

Idealne podparcie kręgosłupa

Rodzaje pianek stosowanych
w materacach Youko:

Pianka T25

Pianka poliuretanowa T25 to popularny materiał stosowany w materacach przeznaczonych dla dzieci. Jej gęstość wynosi 25 kg/m3. Jest miękka i sprężysta, dzięki czemu zapewnia wygodny odpoczynek każdego malucha. Średnia twardość pianki umożliwia zachowanie odpowiedniej pozycji kręgosłupa podczas snu. Materac wykonany z pianki T25 jest dwustronny. Obracanie powierzchni spania gwarantuje równomierne rozłożenie ciężaru ciała i tym samym wydłuża żywotność materaca piankowego.

Najważniejsze cechy:

Dwie powierzchnie użytkowe o różnych twardościach

Sprężystość i elastyczność

Materac piankowy

Przejdź do produktu

Pianka HR35

Pianka HR35 to pianka wysokoelastyczna, która charakteryzuje się dużą sprężystością i wytrzymałością. Jej porowata struktura oraz obecność pęcherzyków sprawia, że idealnie dopasowuje się do kształtu ciała malucha oraz zapewnia prawidłową wentylację materaca, dzięki czemu dziecko nie poci się w ciągu nocy. Jest to gwarancja nie tylko wygodnego, ale i zdrowego snu najmłodszych. Materace wykonane z pianki HR35 są niezwykle trwałe i odporne na odkształcenia. Dodatkowo mają właściwości antyalergiczne.

Najważniejsze cechy:

Zapewnia prawidłową pozycję kręgosłupa

Maksymalna wentylacja

Materac wysokoelastyczny + lateks

Przejdź do produktu

Pianka Visco

Pianka Visco to pianka termoelastyczna, której główną zaletą jest dopasowywanie się do temperatury i wagi ciała. Śpiąc na materacu z pianki Visco można odczuć delikatne zapadanie się i przyjmne otulenie. Nazywana jest pianką memory, ze względu na swoje właściwości "zapamiętywania" kształtu i nacisku, jaki na nią działa. Pod wpływem ciepła pianka Visco idealnie przylega do całego ciała, a gdy wstaniemy – powoli wraca do swojego naturalnego kształtu. Dzięki temu pianka termoelastyczna ma właściwości ortopedyczne i prawidłowo podpiera kręgosłup dziecka.

Najważniejsze cechy:

Dopasowanie do kształtu ciała

Idealny dla dzieci w każdym wieku

Materac termoelastyczny z pianką VISCO

Przejdź do produktu

Pianka lateksowa

Lateks to materiał, który cechuje się wysoką elastycznością i sprężystością. Stanowi podparcie ciała malucha jedynie w miejscach nacisku, dlatego zapewnia odpowiednie ułożenie jego kręgosłupa podczas snu. Polecany jest dla dzieci, które często zmieniają pozycję spania w ciągu nocy. Materace z lateksem są wysoce odporne na odkształcenia. Po ustaniu nacisku pianka lateksowa niemal natychmiast powraca do swojego pierwotnego kształtu. Struktura pianki z lateksu sprawia, że jest ona trwałym materiałem gwarantującym wytrzymałość materaca przez bardzo długi czas.

Najważniejsze cechy:

Zapewnia prawidłową pozycję kręgosłupa

Trwałość i wytrzymałość

Materac lateksowy

Przejdź do produktu

Rodzaje pianek stosowanych
w materacach Youko: