O nas

Jako rodzice chcemy dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Na każdym etapie jego życia staramy się dawać mu dużo powodów do radości, bo dla nas – jest on tym największym.

Producent łóżek dziecięcych

Właśnie dlatego, gdy stajemy przed zadaniem stworzenia wyjątkowej przestrzeni dla naszych pociech, mierzymy się z wieloma wyzwaniami. Wiemy, jak ważne jest urządzenie miejsca, w którym maluch będzie spędzał czas na zabawie, odpoczynku czy nauce. Pokój dla dziecka powinien odpowiadać na jego potrzeby, a także być przestrzenią, która dopasuje się do jego charakteru. Oprócz aspektu estetycznego liczy się więc jego funkcjonalność oraz co najważniejsze – bezpieczeństwo.

Pokój dziecięcy powinien kształtować się wraz z maluchem. Powinien dawać mu radość, spokój i poczucie bezpieczeństwa, nawet jeśli właśnie nastała noc, a mamy nie ma obok. Łóżko staje się wtedy jego malutkim domem, w którym powinien czuć się w pełni wygodnie i szczęśliwie.

O marce Youko

Nasza firma dba o to, by oferować Wam – rodzicom, maksymalnie bezpieczne i trwałe produkty, dzięki którym wyposażenie dziecięcej sypialni staje się o wiele łatwiejsze. Łączymy wygodę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo w jedną całość.

Zobacz nasze produkty

O co dbamy?

Liczy się dla nas poczucie bezpieczeństwa, a także Twoja pewność, że wybrałeś dla swojego malucha najlepszy produkt. Przygotowując naszą ofertę, dbamy o to, aby każdy model łóżka charakteryzowały takie aspekty jak:

1

Wysoka jakość

Do produkcji łóżek dla dzieci wykorzystujemy w 100% drewno sosnowe, które podlega selekcji w celu wybrania najlepszego materiału. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty, które świadczą o jego wysokiej jakości.

2

Bezpieczeństwo

Łóżka dziecięce produkowane są w taki sposób, aby zagwarantować dzieciom maksymalne bezpieczeństwo. Krawędzie każdego modelu zostały zaokrąglone. Drewno użyte do produkcji jest przyjazne dla alergików oraz zostało pomalowane w 100% ekologiczną farbą bezpieczną dla dzieci.

3

Estetyka wykonania

Delikatna kolorystyka oraz perfekcyjnie wykonane detale sprawiają, że oferowane przez nas łóżka dla dzieci cechuje wyjątkowy wygląd. Modne i oryginalne wzory odmienią wnętrza każdej sypialni i z pewnością spodobają się zarówno rodzicom, jak i najmłodszym.

Łóżka dziecięce od polskiego producenta

Łóżka Youko to doskonała jakość, dzięki której zaprojektujesz wymarzoną sypialnię dziecięcą wyposażoną w bezpieczne i wyjątkowe produkty!

Sklep internetowy YOUKO prowadzony jest przez:
KONZEPT STUDIO JAROSŁAW SENDERSKI zarejestrowanym w CEIDG prowadzonej przez Ministra Rozwoju.
Numer NIP: 864-184-53-56; Numer REGON: 380-575-499