Filtruj produkty

Drewniane łóżka podwójne dla dzieci to doskonałe rozwiązanie dla rodzeństwa lub w sytuacji, gdy w domu często nocują przyjaciele dziecka lub inne dzieci z rodziny. Podwójne łóżka dziecięce dostępne w ofercie firmy Youko to konstrukcje wykonane z odpowiednio zabezpieczonego drewna sosnowego malowanego ekologicznymi farbami. Łóżka podwójne to rozsuwane konstrukcje, dzięki czemu w trakcie dnia całość nie zajmuje dodatkowej przestrzeni i daje więcej wolnego miejsca do zabawy dla dzieci. 

Podwójne łóżka dziecięce występują w różnych wariantach i kolorach. Naszym klientom oferujemy możliwość zamówienia łóżka dla dziecka z dodatkowymi szufladami i zdejmowanymi barierkami. Montaż łóżek Youko jest bardzo prosty, a do każdego zamówienia dołączamy czytelną instrukcję. Drewniane łóżka dla dzieci zostały specjalnie zabezpieczone poprzez polerowanie krawędzi, które są gładkie i zaokrąglone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokaż

Aktywne filtry

Podwójne łóżka dla dzieci

Kiedy mamy dwójkę dzieci i mamy dla nich wspólny pokój zazwyczaj rozważamy dla nich łóżko piętrowe. Jeżeli natomiast z jakichkolwiek względów nie jesteśmy przekonani do łóżka piętrowego np. ze strachu przed spadnięciem a jednocześnie zależy nam na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni w pokoju dziecięcym to mamy świetne rozwiązanie. Jest nim podwójne łóżko dziecięce 2 osobowe z wysuwaną dostawką.

Łóżko podwójne - łóżka dziecięce dwuosobowe łączy w sobie zalety łóżek piętrowych oraz pojedynczych parterowych. Dzięki swojej konstrukcji, po złożeniu zajmuje tyle samo miejsca co klasyczne łóżko. Dzięki temu, że górne spanie znajduje się na stosunkowo niskiej wysokości jest też bardzo bezpieczne.

Łóżko podwójne z wysuwaną dostawką – budowa

Konstrukcja łóżka wygląda następująco. Na co dzień w pomieszczeniu znajduje się jedno łóżko, które jest na podwyższeniu. Bezpośrednio pod nim znajduje się wysuwana dostawka. Kiedy chcemy skorzystać z drugiego łóżka wystarczy je wysunąć. Dzięki zamontowanym dwóm gumowym kółeczkom, czynność ta jest łatwa i lekka. Gumowe kółka zabezpieczają nam podłogę przed zarysowaniem podczas wysuwania. Planując aranżację pokoju należy uwzględnić dodatkowe miejsce na wysuwaną dostawkę. Do tego typu łóżek możemy dobrać szuflady z pojemnikiem lub szufladę z funkcją spania. Wysuwana szuflada z funkcją spania zmieni nam podwójne łóżko w potrójne łóżko.

Łóżko dziecięce 2 osobowe

Łóżko rozsuwane podwójne dwuosobowe jest świetnym rozwiązaniem dla jednego dziecka, które często ma gości na noc (rodzina lub przyjaciele). Na co dzień funkcjonuje ono jako łóżko pojedyncze, a gdy przyjdzie taka konieczność mamy dodatkowe miejsce do spania.

Łóżko dziecięce rozsuwane 2 osobowe jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla rodziców dzieci, które mają problemy z zaśnięciem. Łóżko podwójne rozsuwane sprawdzi się również w sytuacjach, kiedy dziecko często choruje. Dzięki wysuwanej dostawce rodzic może towarzyszyć dziecku w komfortowych warunkach.

Podwójne łóżko dwuosobowe sprawdzi się świetnie dla rodzeństwa jako alternatywa łóżka piętrowego lub dwóch pojedynczych.

W ofercie łóżek youko najpopularniejsze modele łóżek podwójnych to Ernest oraz Suzie Duo

Łóżka dziecięce podwójne na wymiar

Jeżeli interesuje Cię podwójne łóżko dziecięce na wymiar to dobrze trafiłeś. W standardowej ofercie posiadamy łóżka dziecięce dla dwóch szerokości materacy: 80cm i 90cm oraz kilku długości materaca: 160cm, 180cm, 190cm oraz 200cm. Na specjalne życzenie Klientów, możemy przygotować łóżka dziecięce na niestandardowy wymiar powierzchni spania np. na szerokość materaca 70cm

Łóżko podwójne możemy przygotować na niestandardową długość materaca (skokowo co 10cm). Daje nam to mnóstwo rozmiarów niestandardowych (70x140cm, 70x150cm, 70x160cm, 70x170cm, 70x180cm, 70x190cm, 70x200cm, 80x140cm, 80x150cm, 80x170cm, 90x140cm, 90x150cm, 90x170cm).

Czytaj