Filtruj produkty

Łóżka domki dla dzieci to bardzo atrakcyjne wizualnie konstrukcje, które stanowią doskonałe połączenie miejsca do odpoczynku i zabawy. Łóżeczka te występują w jako łóżka tipi oraz łóżka domki (pojedyncze i pietrowe). Możliwość aranżacji łóżka za pomocą kocy czy innych elementów sprawia, że dzieci chętniej kładą się spać, co stanowi duży problem u wielu maluchów. 

Drewniane łóżka tipi i domki wykonane są z drewna sosnowego o odpowiednio wypolerowanych krawędziach, dzięki czemu są one zaokrąglone i nie stanowią zagrożenia dla dzieci. Farby i lakiery wykorzystane do malowania łóżek dziecięcych są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. Łóżka domki i tipi wbrew pozorom nie są bardziej skomplikowane w złożeniu niż inne łóżka dziecięce, nie wymagają również wykorzystania skomplikowanych narzędzi. 

Pokaż

Aktywne filtry

Łóżka domki dla dzieci

Chcesz odmienić pokój swojego dziecka lub urządzasz go na nowo? Chcesz, aby pokój dziecięcy był miejscem świetnej zabawy oraz rozwijania wyobraźni dziecka? Wybierz łóżko dziecięce w kształcie domku. Minimalistyczne i bezpieczne konstrukcje łóżek domków świetnie wpisują się w praktycznie każdą aranżację pokoju dziecięcego. Łóżka domki w ofercie sklepu Youko są bezpieczne, nowoczesne i proste w utrzymaniu czystości. Świetnie pasują do pokoju dla dziewczynki i dla chłopca. Łóżko domek to bardzo dobry wybór do mniejszych pokoi dziecięcych. Łóżko dziecięce w kształcie domku jest samo w sobie doskonałą dekoracją pokoju dziecięcego.

Podział łóżek w kształcie domków

Niskie łóżeczka domki

Łóżka domki dla dzieci to modele, gdzie materac znajduje się kilka cm nad powierzchnią podłogi. Tego typu konstrukcje nie posiadają opcji szuflad, dedykowane są dla najmłodszych dzieci lub też do pokoi dziecięcych, gdzie nie potrzeba dodatkowego miejsca do przechowywania w postaci szuflady. Przykładowe modele takich łóżek to: drewniane łóżko tipi oraz drewniane łóżko domek.

Łóżko domek z szufladą

Tego typu konstrukcje mają opcję szuflady oraz dodatkowe barierki chroniące przed upadkiem. Powierzchnia materaca znajduje się na wysokości około 35 cm. Łóżko domek do pokoju dziecięcego pozwala dobrać szuflady z pojemnikiem lub szufladę z funkcją spania. Wysuwana szuflada z funkcją spania zmieni nam pojedyncze łóżko w podwójne łóżko w kształcie domku. Przykładowe modele takich łóżek w ofercie Youko to: Drewniane łóżko domek SIMONDOMEK PLUS oraz TIPI PLUS

Piętrowe łóżka z daszkiem domku

Są to piętrowe łóżka w których górne łóżko zakończone jest daszkiem tworzącym łóżko domek. Do każdego piętrowego łóżka domku możemy dobrać szuflady z pojemnikami lub też szufladę z funkcją spania. Szuflada z funkcją spania zmieni nam podwójne piętrowe łóżko domek na potrójne łóżko domek. Łózka typu domek do pokoju dziecięcego są dostępne w sklepie internetowym youko.pl. To w głównej mierze takie modele jak: drewniane łóżko domek Charlie oraz Bruno

Drewniane łóżka domki na wymiar

Jeżeli interesuje Cię drewniane łóżko domek do pokoju dziecięcego na wymiar to dobrze trafiłeś. W standardowej ofercie posiadamy łóżka domki dla dwóch szerokości materacy: 80cm i 90cm oraz kilku długości materaca: 160cm, 180cm, 190cm oraz 200cm. (80x160cm, 80x180cm, 80x190cm, 80x200cm, 90x160cm, 90x180cm, 90x190cm, 90x200cm) Każdy model łóżka możemy przygotować na niestandardową długość materaca (skokowo co 10cm). Daje nam to mnóstwo rozmiarów niestandardowych (80x140cm, 80x150cm, 80x170cm, 90x140cm, 90x150cm, 90x170cm).

Czytaj