Łóżeczka dla niemowląt

Z niecierpliwością oczekujecie potomstwa? Został jeszcze do urządzenia pokój dla nowego członka rodziny. Łóżeczko niemowlęce to pierwszy mebel jaki przychodzi do głowy, kiedy urządzamy pokój dla niemowlaka. To właśnie w łóżku niemowlęcym dziecko będzie spędzało mnóstwo czasu zaraz po urodzeniu. Chcemy dla swoich dzieci jak najlepiej, dlatego też decyzję o łóżku niemowlęcym należy podjąć rozważnie i świadomie. W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo ciekawych i przede wszystkim bezpiecznych łóżek dla niemowlaków. Wszystkie łóżka dla dzidziusiów zostały odpowiednio przygotowane oraz zabezpieczone. Drewno do produkcji posiada niezbędne certyfikaty FSC, każda krawędź została zaokrąglona, nie ma żadnych luźnych małych elementów, które dziecko mogłoby przypadkiem połkąć. Drewno zostało zabezpieczone certyfikowanymi farbami wodnymi. Wszystko po to aby zapewnić bezpieczny sen dla Twojego malucha.

Jak wybrać bezpieczne łóżeczko niemowlęce ?

W pokoju niemowlaka oprócz łóżka znajduje się jeszcze wiele innych mebli oraz sprzętów. Dlatego też, łóżeczko niemowlęce zazwyczaj ma kompaktowe rozmiary 120 x 60cm aby nie zabierać zbyt wiele cennej przestrzeni w pomieszczeniu. Najczęściej świeżo upieczeni rodzice chcą mieć nowo narodzone dziecko przy sobie, dlatego też wspomniane wymiary są idealne dla łóżka niemowlęcego, które chcemy wstawić do sypialni rodziców. Wszystkie modele łóżek niemowlęcych w ofercie youko.pl mają regulację wysokości stelaża pod materac, którą można dostosować do aktualnych potrzeb. Przy zakupie łóżka możesz dobrać również odpowiedni materac dla niemowlaka.

Łóżeczka dla niemowląt regulowane na wysokość

Dzieci bardzo szybko rosną, wie to każdy rodzic. Po kilku miesiącach spokojnego leżenia w łóżeczku niemowlęcym na najwyższym poziomie, przyjdzie czas, że dziecko będzie próbowało samo wstawać, siadać lub wychodzić z łóżeczka dziecięcego. Wszystkie nasze łóżeczka dla niemowląt mają regulowany poziom wysokości w 3 poziomach. Najwyższy poziom jest tym od którego zaczynamy. Dziecko wtedy jeszcze głównie leży. Kiedy już zaczyna samo siadać możemy przestawić łóżeczko na poziom drugi. Poziom trzeci, gdzie materac jest najniżej przewidziany został dla dzieci, które już same wstają.

Jeżeli szukasz łóżeczka w odcieniach szarości lub bieli, to w naszej ofercie z pewnością go odnajdziesz. Co więcej, oferowane są wersje z szufladą, jak i bez niej. Łóżeczka dla niemowląt z oferty youko.pl stworzą bezpieczną oazę dla każdej pociechy, która przy okazji jest przyjemna dla oka. Zadbaj o łóżko dla swojego dziecka i postaw na łóżeczka dla niemowląt wyprodukowane tylko z naturalnych oraz bezpiecznych materiałów.

Czytaj