Filtruj produkty

Wiklinowe Kosze Mojżesza dla dzieci

Kompletujesz właśnie wyprawkę dla nowego członka rodziny? Pewnie na długiej liście znalazło się już wiele niezbędnych rzeczy…ubranka, środki higieniczne, wózek… Jednak warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden przedmiot, który bez wątpienia jest wart zakupu – mowa tutaj o koszu Mojżesza. Kosz Mojżesza pomimo, że jest znany już od lat to dopiero teraz stał się symbolem bliskości i bezpieczeństwa oraz odrobiny luksusu jaki możemy podarować naszemu maluszkowi. Stanowi doskonałą i interesującą alternatywę dla klasycznego łóżeczka dziecięcego lub kołyski, zapewniając jednocześnie wygodę zarówno Tobie, jak i Twojemu maluchowi. Gwarantuje tak wiele korzyści, że coraz chętniej jest wybierany przez rodziców w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Kosz Mojżesza na stojaku z baldachimem

Kosz Mojżesza przeznaczony jest dla noworodków i może spokojnie posłużyć nawet do 8 miesiąca życia dziecka. Wykonany jest zazwyczaj z solidnych i naturalnych materiałów, takich jak wiklina czy naturalne drewno, dlatego zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, gdy maluch leży w środku lub gdy śpi. Bardzo ważną cechą kosza Mojżeszowego jest to, że otula dziecko ze wszystkich stron i daje mu większe poczucie bezpieczeństwa. Dzięki ograniczonej powierzchni w trakcie snu, nasz maluszek będzie czuł się znów jak w brzuszku mamy, przytulnie i z pewnością stanie się spokojniejszy podczas pierwszych dni, tygodni czy miesięcy swojego życia.

Kosz Mojżesza to także efektowna dekoracja dziecięcej sypialni. Dzięki dużej stabilności, stosunkowo niewielkim gabarytom oraz często wbudowanym kółkom w łatwy sposób można go przenieść z pokoju dziecka do ogrodu, salonu lub sypialni rodziców. Z tego powodu kosze Mojżesza cieszą się ogromnym zainteresowaniem rodziców małych dzieci ponieważ w bardzo łatwy sposób można znaleźć dla nich miejsce nawet w małym mieszkaniu.

Pokaż

Aktywne filtry