Filtruj produkty

Pojedyncze łóżka dla dzieci dostępne w ofercie naszego sklepu online to bezpieczne konstrukcje z drewna sosnowego, które występują w różnych wariantach. Każde nasze łóżko jest odpowiednio zabezpieczane - krawędzie są starannie wypolerowane, a drewno zabezpieczone przez powstawaniem odprysków i pęknięć. Łóżka jednoosobowe dla dzieci malujemy wyłącznie ekologicznymi farbami posiadającymi odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Dziecięce łóżka jednoosobowe są proste w montażu i demontażu, dlatego ich transport nie stanowi żadnego problemu.

Łóżka dziecięce jednoosobowe dostępne w ofercie firmy Youko występują w różnych wariantach i wzorach. Oferujemy Państwu możliwość wyboru jednego z wielu kolorów dostępnych kolorów i wymiarów łóżka. Łóżka dla dzieci Youko mogą być dodatkowo wyposażone w wysuwane szuflady i dodatkową zdejmowaną barierkę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Pokaż

Aktywne filtry

Pojedyncze łóżka dla dzieci

Pierwsze pełnowymiarowe łóżko to krok dla naszego dziecka w stronę samodzielności. Trzeba je ścielić oraz dbać o jego wygląd i rzeczy znajdujące się na nim. Jeśli szukasz pojedynczego łóżka na długie lata, warto wybrać łóżko pojedyncze drewniane. Dlatego też, najczęstszym wyborem wśród rodziców są właśnie dziecięce łóżka drewniane.  To klasyczna i minimalistyczna opcja, która zapewni dziecku zarówno miejsca do spania jak i do zabawy. W ofercie sklepu Youko znajdziesz pojedyncze łóżka dziecięce z prostą ramą z desek w wielu kolorach, ale również takie z oparciem ze szczebelkami, poprzecznymi deskami i wydłużonym lub pełnym zagłówkiem. Do każdego dziecięcego łóżka pojedynczego można dobrać szuflady z pojemnikiem na pościel i zabawki. Do dyspozycji mamy jedną pojedynczą szufladę jak również dwie mniejsze.

Bezpieczne łóżko dziecięce

Aranżując pokój dziecięcy warto pamiętać o tym, że łóżko nie musi być nudne. W ofercie sklepu Youko znajdziecie Państwo wiele modeli bezpiecznych łóżek dla dzieci, które mają różne ciekawe formy. Posiadamy pojedyncze łóżka dziecięce w kształcie domku, łóżka dziecięce w kształcie tipi lub też takie, które wykończone są w fantazyjne kształty jak np. serca lub gwiazdy.

Jednoosobowe Łóżka dziecięce na wymiar

Jeżeli interesuje Cię drewniane łóżko dziecięce na wymiar to dobrze trafiłeś. W standardowej ofercie posiadamy łóżka pojedyncze dla dwóch szerokości materacy: 80cm i 90cm oraz kilku długości materaca: 160cm, 180cm, 190cm oraz 200cm. (80x160cm, 80x180cm, 80x190cm, 80x200cm, 90x160cm, 90x180cm, 90x190cm, 90x200cm) Każdy model łóżka możemy przygotować na niestandardową długość materaca (skokowo co 10cm). Daje nam to mnóstwo rozmiarów niestandardowych (80x140cm, 80x150cm, 80x170cm, 90x140cm, 90x150cm, 90x170cm).

Czytaj