Filtruj produkty

Łóżka piętrowe dla dzieci dostępne w naszej ofercie i występują jako łóżka piętrowe dwuosobowe i trzyosobowe oraz jako niskie i wysokie. Trzyosobowe łóżko 2 piętrowe posiada specjalną wysuwaną dostawkę, którą łatwo można wykorzystać jako trzecie miejsce do spania. Piętrowe łóżka Youko to stabilne i bezpieczne konstrukcje wykonane z drewna sosnowego i pomalowane ekologicznymi farbami, które są bezpieczne dla dzieci.

Dziecięce łóżeczka dwu piętrowe występują w różnych wariantach oraz kolorach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do wystroju pokoju. Oferowane przez naszą firmę łóżka i łóżeczka 2 piętrowe posiadają wygładzone krawędzie, nie mają odstających śrub czy nakrętek, a drewno jest zabezpieczone przez powstawaniem odprysków i pęknięć. Naszym klientom oferujemy również możliwość wykonania łóżek piętrowych na wymiar. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas łóżkami piętrowymi.

Pokaż

Aktywne filtry

Łóżka dwupiętrowe dla dzieci to doskonały sposób na zaaranżowanie miejsca do spania dla rodzeństwa w małym pokoju. Łóżka piętrowe pełnią podwójną funkcję - z jednej strony są bezpiecznym miejscem do spania dla dzieci, z drugiej stanowią dla nich doskonałe miejsce do zabawy. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór bezpiecznych łóżek piętrowych w różnych wariantach - łóżka piętrowe niskie, podwójne oraz potrójne - trzyosobowe (z szufladami lub bez) oraz kolorach. Proponujemy również drewniane antresole, która pozwalają dowolnie zorganizować przestrzeń poniżej miejsca do spania - na biurko, stolik, zabawki.

Bezpieczne łóżka piętrowe dla dzieci

Wszystkie dostępne w naszej ofercie łóżka dla dzieci są wykonywane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie maluchów. Do wykonania bezpiecznych łóżek piętrowych wykorzystujemy najwyższej jakości drewno. Zostaje ono specjalnie przygotowane w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami – odpryskami czy pęknięciami. Dodatkowo wszystkie krawędzie naszych łóżek piętrowych są starannie wypolerowane by nie stanowiły zagrożenia dla dzieci. Do malowania łóżek dla dzieci wykorzystujemy jedynie ekologiczne i w pełni bezpieczne lakiery i farby.

Oferujemy również możliwość wykonania łóżek piętrowych na wymiar.

Czytaj

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password