Filtruj produkty

Dwupiętrowe łóżka

Łóżka dwupiętrowe dla dzieci dostępne w naszej ofercie i występują jako łóżka piętrowe dwuosobowe i trzyosobowe oraz jako niskie i wysokie. Trzyosobowe łóżko 2 piętrowe posiada specjalną wysuwaną dostawkę, którą łatwo można wykorzystać jako trzecie miejsce do spania. Piętrowe łóżka dla dzieci produkcji Youko to stabilne i bezpieczne konstrukcje wykonane z drewna sosnowego i pomalowane ekologicznymi farbami, które są bezpieczne dla dzieci.

Łóżka piętrowe dla 2 dzieci

Dziecięce łóżeczka dwupiętrowe występują w różnych wariantach oraz kolorach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do wystroju pokoju. Są idealne dla 2 dzieci. Oferowane przez naszą firmę łóżka i łóżeczka 2 piętrowe posiadają wygładzone krawędzie, nie mają odstających śrub czy nakrętek, a drewno jest zabezpieczone przez powstawaniem odprysków i pęknięć. Naszym klientom oferujemy również możliwość wykonania łóżek piętrowych na wymiar. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym na łóżka piętrowe dla dzieci.

Pokaż

Aktywne filtry

Łóżka piętrowe niskie

Łóżka dwupiętrowe dla dzieci to doskonały sposób na zaaranżowanie miejsca do spania dla rodzeństwa w małym pokoju. Łóżka piętrowe pełnią podwójną funkcję - z jednej strony są bezpiecznym miejscem do spania dla dzieci, z drugiej stanowią dla nich doskonałe miejsce do zabawy. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór bezpiecznych łóżek piętrowych w różnych wariantach:

- łóżka piętrowe niskie,

- łóżka podwójne oraz

- łózka piętrowe potrójne - trzyosobowe (z szufladami lub bez) oraz wielu atrakcyjnych kolorach.

Proponujemy również drewniane antresole, która pozwalają dowolnie zorganizować przestrzeń poniżej miejsca do spania - na biurko, stolik, zabawki.

Bezpieczne łóżka piętrowe dla dzieci

Wszystkie dostępne w naszej ofercie dwupiętrowe łóżka dla dzieci są wykonywane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie maluchów. Do wykonania bezpiecznych łóżek piętrowych wykorzystujemy najwyższej jakości drewno. Zostaje ono specjalnie przygotowane w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami – odpryskami czy pęknięciami. Dodatkowo wszystkie krawędzie naszych drewnianych łóżek piętrowych dla dzieci są starannie wypolerowane by nie stanowiły zagrożenia dla dzieci. Do malowania łóżek dla dzieci wykorzystujemy jedynie ekologiczne i w pełni bezpieczne lakiery i farby.

Bezpieczne łóżka piętrowe dla dzieci to:

  • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem,
  • zgodność ze standardami UE.

Są to sprawdzone od wielu lat łóżka o których marzą dzieci. To nie tylko wygodne spanie ale również doskonały plac zabaw. Sprawdzają się zawsze w małych pokojach o ograniczonej ustawności i powierzchni. Są optymalnym wyborem zarówno dla jednego dziecka chłopaka i dziewczynki, rodzeństwa. Różne opcje naszych łóżek pozwolą na jeszcze lepsze dopasowanie mebla do pokoju, wystroju i preferencji.

Łóżka piętrowe dla dzieci na wymiar

Czytaj