Filtruj produkty

Potrójne łóżka dla dzieci to bardzo wygodne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zwłaszcza w sytuacjach, gdy nie dysponujemy odpowiednią ilością miejsca na oddzielne łóżka. Dziecięce łóżko potrójne występuje w dwóch wariantach - jako łóżko piętrowe z dodatkową wysuwaną dostawką oraz łóżko piętrowe z materacem dwuosobowym na dole. Łóżka potrójne dla dzieci doskonale sprawdzają się dla rodzeństwa oraz w sytuacjach, gdy w domu musi nocować więcej dzieci.

Łóżka dziecięce potrójne podobnie jak inne łóżka w naszej ofercie wykonane zostały z drewna sosnowego. Zostało ono odpowiednio wypolerowane, dzięki czemu łóżka nie posiadają ostrych krawędzi. Malowanie łóżek dla dzieci odbywa się przy pomocy ekologicznych farb, które są w pełni przyjazne dla dzieci. Łóżka potrójne występują w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasują je Państwo do wystroju dziecięcego pokoju.

Pokaż

Aktywne filtry

Łóżka dziecięce trzyosobowe

Posiadasz małe mieszkanie lub mały pokój dla swoich pociech? Chcesz pomieścić w nim dwójkę lub trójkę dzieci? A może często przyjeżdża do Ciebie rodzina lub nocują goście i chcesz ich przenocować w wygodny i funkcjonalny sposób? Jeżeli tak, to świetnym rozwiązaniem będzie łóżko dla trzech osób. Niezależnie od tego, które z powyższych potrzeb pragniesz zaspokoić, warto postawić na sprawdzone rozwiązania łóżek 3-osobowych.

Rodzaje łóżek 3 osobowych dla dzieci

W ofercie sklepu YOUKO posiadamy szeroki wybór łóżek dla dzieci potrójnych. Pierwszym rodzajem łóżka dla dzieci 3 osobowego jest model ERNEST TRIO. Jest to nasz bestellerowy model Ernest z dodatkową szufladą z funkcją spania. Model ten po złożeniu zajmuje tyle samo miejsca co łóżko pojedyncze. Posiada niezależną wysuwaną dostawkę oraz niezależną wysuwaną szufladę z funkcją spania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, trójka osób może spać blisko siebie, materace ułożone są kaskadowo coraz niżej. Dodatkowo w razie potrzeby możemy rozdzielić poszczególne sekcje i np. dostawkę z szufladą postawić w innym pokoju.

Kolejnym modelem łóżka dla 3 osób jest SUZIE II PLUS. Jest to klasyczne łóżko piętrowe dla dzieci. Jego dolny poziom jest na delikatnym podwyższeniu a pod spodem jest umieszczona wysuwana dostawka. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy jeszcze miejsce na szufladę z pojemnikiem na pościel lub zabawki lub szufladę z funkcją spania. Po złożeniu łóżka SUZIE II PLUS zajmuje tyle samo miejsca co klasyczne łóżko piętrowe.

Świetnym rozwiązaniem łóżka piętrowego trzyosobowego dla dzieci jest model FAMILY. Nadaje się ono idealnie do małych mieszkań np. kawalerek lub pensjonatów i ośrodków wczasowych. Jest to łóżko piętrowe, na górze mamy standardową szerokość materaca 90cm a na dole materac jest szeroki na 120cm. Dzięki takiemu rozwiązaniu na dole mogą spać rodzice a u góry dziecko. Dodatkowo mamy możliwość dobrania szuflad z pojemnikami lub szufladę z funkcją spania.

Dlaczego warto kupić łóżko trzyosobowe?

- Łóżka dla trzech osób z oferty YOUKO to oszczędność miejsca. Dzięki przemyślanym konstrukcjom w trakcie dnia łóżka zajmują mało miejsca i nadają się nawet do małych pomieszczeń.

- Jest to świetne rozwiązanie dla rodzeństwa. Dzięki tego typu modelom zapewnisz zdrowy i bezpieczny sen dla trójki dzieci.

- Praktyczne rozwiązania w postaci niezależnych wysuwanych dostawek lub szuflad z pojemnikami pozwalają na wiele kombinacji aranżacji w sypialniach.

- Łóżka trzyosobowe z oferty YOUKO są wykonane z naturalnych i bezpiecznych materiałów. Są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej

Czytaj