Łóżko dziecięce z dostawką

   15/07/2022
Łóżko dziecięce z dostawką

Coraz więcej rodziców decyduje się na łóżko dziecięce z dostawką do spania. Taki mebel pomaga bowiem zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie oferuje wyjątkową funkcjonalność i komfort. Sprawdź zatem, jak wybrać odpowiednie łóżko z dostawką, aby było praktyczne, estetyczne, bezpieczne i wygodne.

Łóżko z dostawką — kompaktowość i funkcjonalność

Łóżko z dostawką do spania to przede wszystkim kompaktowość i wysoka funkcjonalność. Wynikają one z tego, jak zbudowane są łóżka z dostawką. Wystarczy wyobrazić sobie klasyczne łóżka pojedyncze z wysuwaną szufladą przystosowaną do umieszczenia w niej pełnowymiarowego, wygodnego materaca. Takie szuflady do łóżek służą właśnie jako dostawki zapewniające dodatkowe miejsce snu.

Co ciekawe, dostępne są nie tylko łóżka podwójne tego typu. Kupić można także łóżka piętrowe z dostawką do spania. Dzięki temu klasyczne meble dwuosobowe zmieniają się w wygodne łóżka potrójne.

łóżko dla dzieci z dostawkąNajwiększym atutem łóżka z dostawką są jego niewielkie wymiary, kiedy jest złożone. Właśnie ta kompaktowość odpowiada za to, że tego rodzaju meble sprawdzają się w tak licznych kontekstach. Łóżka z dostawką są więc idealnym wyborem na małe metraże, ale też do większych pokoi, w których ma być więcej wolnej przestrzeni do zabawy.

W szufladzie mieszczą się pełnowymiarowe materace do spania, co oznacza, że dostawki mogą być równie wygodne jak klasyczne miejsce snu. Takie łóżka dziecięce można więc wykorzystać na co dzień dla rodzeństwa. Jednak łóżko z dostawką to także doskonały pomysł na zorganizowanie wygodnego miejsca do okazjonalnego nocowania gości.

Jak wybrać atrakcyjne i estetyczne łóżko dziecięce z dostawką?

Łóżko dziecięce z dostawką wyróżnia się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością. Jednak przy jego zakupie nie można zapominać o estetyce. Meble i akcesoria dla dzieci muszą być dostosowane do wieku, potrzeb i gustu maluchów, ale też do aranżacji pokoju dziecięcego.

Jeśli myślimy o meblu, który ma posłużyć zarówno kilkulatkowi, jak i nastolatkowi, najlepiej postawić łóżko dziecięce z dostawką o prostej formie. Świetnym wyborem będzie m.in. model PatrickHenry lub Margaret, oczywiście z szufladą do spania. To łóżka o podstawowej konstrukcji, bez dekoracji, dzięki czemu będą odpowiednie tak dla maluchów, jak i starszych dzieci.

łóżko dla dzieci z dostawką tipiJeśli jednak celem jest stworzeniu pokoju o bardziej dziecięcym charakterze, można wybrać dekoracyjne łóżko dziecięce z dostawką — np. Charlotte lub Louis z ozdobnymi motywami na szczytach. Doskonałym pomysłem do takich aranżacji będą także łóżka domki, takie jak Simon Duo czy Tipi Duo lub piętrowe łóżko dziecięce z dostawką do spania Bruno.

Łóżka tipi i łóżka domki to nie tylko wygodne i bezpieczne miejsce snu, ale także zabaw. Wystarczy kilka koców, by zmienić je w atrakcyjną “bazę”, w której dzieci nie tylko chętnie spędzają czas, ale też z przyjemnością zasypiają.

Solidne, wygodne i bezpieczne łóżko dla dzieci z dostawką

Oczywiście łóżko dla dzieci z dostawką powinno być nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale też bezpieczne i wygodne. Obie te kwestie w dużej mierze zależą od wykorzystanych materiałów i samej konstrukcji.

Solidność, stabilność i długowieczność mebla zapewnią drewniane łóżka dla dzieci z dostawką. Warto też upewnić się, że do ich wykończenia użyto wyłącznie nietoksycznych lakierów oraz farb.

Uwagę należy zwrócić również na to, by konstrukcja była pozbawiona ostrych krawędzi. Ranty powinny być więc zaokrąglone i przeszlifowane. Łóżka z dostawką dla małych dzieci oraz łóżka piętrowe powinny być też wyposażone w solidne, stabilnie umocowane barierki ochronne.

Blog

Sklep z łóżkami dla dzieci

Łóżka dziecięce zamawiane ze sklepu online - jakie korzyści dają zakupy w sklepie internetowym?
Czytaj artykuł

Łóżko do wąskiego pokoju dziecka

Łóżka dziecięce do wąskiego pokoju pozwalają na optymalną aranżację przestrzeni i dają swobodę jej użytkowania. Dowiedz się jak wybrać łóżko dziecięce do wąskiego pokoju.
Czytaj artykuł

Łóżko dziecięce z dostawką

Łóżko dla dzieci z dostawką to doskonały sposób na stworzenie dodatkowego miejsca do spania. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się w przypadku rodzeństwa lub nocowania innych dzieci w domu.
Czytaj artykuł

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password