Łóżko do wąskiego pokoju dziecka

   15/07/2022
Łóżko do wąskiego pokoju dziecka

Wąski pokój niesie za sobą wiele problemów związanych z jego urządzeniem - aby zachować odpowiednią przestrzeń do poruszania się niezbędne jest dobranie mebli, które postawione pod ścianami zapewnią funkcjonalność przy zachowaniu minimum wolnego miejsca.  Bez wątpienia jest to trudne zadanie, aby pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy w takim pokoju, lecz wszystko jest możliwe. Zagospodarowanie miejsca to najważniejsza czynność w wąskich pokojach. Spośród wszystkich mebli zdecydowanie najwięcej miejsca zajmuje łóżko do wąskiego pokoju dziecka.

Jakie powinno być łóżko w wąskimi pokoju dziecięcym?

Łóżko do wąskiego pokoju dziecięcego to zagwozdka większości rodziców, będących w takiej sytuacji. W sytuacji gdy w pokoju mieszka rodzeństwo najczęstszym wyborem są łóżka piętrowe. Te odpowiednio wykonane i zabezpieczone stanowią dla dzieci nie tylko miejsce do snu, ale również zabaw. Łóżko piętrowe w wąskim pokoju dziecka pozwala znacznie oszczędzić przestrzeń, która można przeznaczyć np. na biurko. 

łóżka do wąskiego pokoju dzieckaDla ruchliwych dzieci dobrym rozwiązaniem będzie rozsuwane łóżko występujące także w formie dwu i trzyosobowej. W kontekście pojedynczych łóżek bardzo istotne jest dobranie łóżka dziecięcego z szufladami, które znacznie ułatwi przechowywanie pościeli, zabawek i innych przedmiotów. Łóżeczko do wąskiego pokoju dziecka może przysporzyć trochę problemów ze względu na rozmiar, lecz jeśli starannie dobierzemy odpowiednie łóżko, będzie nadawało pokojowi charyzmy i kształtów, dzięki którym pokój stanie się niezwykły i jedyny w swoim rodzaju. 

Łóżko do wąskiego pokoju na wymiar

Innym dobrym rozwiązaniem na łóżko do wąskiego pokoju dziecka jest zdecydowanie się na łóżko wykonane na wymiar. Dzięki temu mebel zostanie przygotowany dokładnie pod dostępną przestrzeń i idealnie dopasuje się do pokoju. 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo łóżka dziecięce pojedyncze, podwójne, potrójnepiętrowe i domki. Oferujemy również możliwość wykonania łóżek na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Blog

Sklep z łóżkami dla dzieci

Łóżka dziecięce zamawiane ze sklepu online - jakie korzyści dają zakupy w sklepie internetowym?
Czytaj artykuł

Łóżko do wąskiego pokoju dziecka

Łóżka dziecięce do wąskiego pokoju pozwalają na optymalną aranżację przestrzeni i dają swobodę jej użytkowania. Dowiedz się jak wybrać łóżko dziecięce do wąskiego pokoju.
Czytaj artykuł

Łóżko dziecięce z dostawką

Łóżko dla dzieci z dostawką to doskonały sposób na stworzenie dodatkowego miejsca do spania. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się w przypadku rodzeństwa lub nocowania innych dzieci w domu.
Czytaj artykuł

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password