Łóżko dziecięce IKEA

   12/05/2022
Łóżko dziecięce IKEA

Wygodne i bezpieczne łóżko to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia, który musi znaleźć się w pokoju dziecka. Dobre łóżko powinno być dostosowane do specyfiki funkcjonowania dzieci: być odporne na różnego rodzaju zabawy, posiadać wygodny materac dostosowany do potrzeb rozwojowych dzieci, a także zapewniać bezpieczeństwo dziecku poprzez brak ostrych krawędzi czy wystających elementów. Wśród wielu producentów jednym z najbardziej znanych jest szwedzka firma IKEA, która oferuje szeroki wybór mebli, w tym również tych dziecięcych. Łóżka dziecięce IKEA występują w wielu wariantach i kolorach.

Łóżka dla dzieci z IKEI

łóżeczko dla dzieci i niemowlaków

Szwedzki producent mebli oferuje szeroki wybór wyposażenia do pokoju dziecięcego. Wśród łóżek dziecięcych IKEA największą popularnością cieszą się takie modele jak:

  • Hemnes – łóżko dla dziecka, które łączy w sobie funkcję sofy i łóżka pojedynczemu. Dzięki wygodnemu rozkładaniu łóżko Hemnes IKEA doskonale nadaje się do dziecięcych pokoi, w których często brakuje wolnej przestrzeni. Dodatkowym atutem łóżka dziecięcego Hemnes jest to, że posiada ono 3 szuflady, które ułatwiają przechowywanie pościeli, zabawek czy innych przedmiotów;

  • Kura – dziecięce łóżko IKEA, które posiada charakterystyczną możliwość odwracania go na dwie strony. Dzięki temu zabiegowi szybko możemy zamienić niskie łóżko dziecięce w łóżko piętrowe. Łóżko Kura Ikea pozwala na kreatywne urządzenie miejsca zabaw dla dzieci;

  • Sundvik – to łóżeczko dziecięce IKEA, które przeznaczone jest dla małych dzieci. Łóżko Sundvik oferuje możliwość obniżenia dna i usunięcia jednego z boków, dzięki czemu może być wykorzystywane nawet gdy dziecko urośnie i będzie samodzielnie z niego korzystać;

  • Kritter – łóżko dla dzieci od IKEA, które wyposażone jest w barierkę zabezpieczającą dziecko przed wypadaniem. Barierka w łóżku dziecięcym Kritter jest zdejmowana, dzięki czemu można ją usunąć w razie potrzeby.

Łóżka dziecięce IKEA – opinie

łóżko dla dziecka IkeaIKEA to marka bardzo popularna na całym świecie, w tym także w Polsce. Również łóżka dziecięce IKEA są częstym wyborem do pokoi najmłodszych. Opinie o łóżkach dziecięcych IKEA są z reguły pozytywne, jednak część osób zwraca uwagę na pewne mankamenty związane z tym, że mowa tu o masowej produkcji i sprzedaży. Łóżka szwedzkiego producenta to produkty, które nie oferują możliwości personalizacji, występują w jednym rozmiarze i często jednym kolorze. Poza tym łóżka dziecięce masowej produkcji nie oferują tak wysokiej jakości wykonania, jak ma to miejsce przy łóżkach od mniejszych producentów.

Dobre łóżka dla dzieci

Szukając bezpiecznych i wygodnych łóżek dla dzieci warto sięgnąć po produkty oferowane przez mniejszych producentów. W ofercie firmy Youko znajdą Państwo łóżka dziecięce różnego typu, które zapewnią bezpieczny i komfortowy sen maluchom. Oferujemy zarówno łóżka niemowlęce, jak również łóżka dla starszych dzieci – pojedyncze, podwójne, piętrowenamiot tipi czy potrójne. Wszystkie łóżka dostępne w naszej ofercie to produkty wytrzymałe i zabezpieczone tak, by nie stanowić zagrożenia nawet dla najbardziej aktywnego malucha.

Blog

Łóżeczka Montessori

Montessori to metoda wychowawcza, ale również sposób wystroju pokoju. Dowiedz się jak powinno wyglądać łóżeczko dziecięce Montessori i poznaj ofertę Youko
Czytaj artykuł

Łóżko dziecięce z barierką

Barierka zamontowana na łóżku dziecięcym to rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo malucha zapobiegając przed spadnięciem z łóżka. Jakie powinno być dobre łóżeczko z barierką i gdzie je kupić?
Czytaj artykuł

Łóżko dziecięce IKEA

Wśród wielu producentów mebli jednym z najbardziej znanych jest szwedzka firma IKEA, która oferuje szeroki wybór mebli, w tym również łóżek dziecięcych.
Czytaj artykuł

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password