Drewniane łóżko CHARLES

Drewniane łóżko CHARLES

Konfiguracja:

Rozmiar
Kolor
Szuflady
Barierka
Ilość
  • Status: Dostępny
  • Darmowa wysyłka kurierem GLS
  • Wysyłka od 3 do 10 dni
  • Masz pytania? Zadzwoń:
820,00 zł
Brutto

Opis

Miejsca do spania
jedno
Materiał wykonania
drewno sosnowe
Stelaż
listwy drewniane o rozstawie 95mm, grubości 18mm, szerokości 55mm i wytrzymałości 120kg połączone taśmami
Materac
W zestawie BRAK materaca. Materac należy zamówić osobno
Skład zestawu
Łóżko, stelaż, instrukcja, elementy montażowe
Barierka
W zestawie brak barierki. Możliwość zamówienia zdejmowanej barierki.

Specyficzne kody

Czas realizacji: Standardowo od 3 do 10 dni roboczych dla łóżek i materacy.

Sposób dostawy: Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Bez dodatkowych kosztów.

Sposób pakowania łóżek: Łóżka zapakowane są w kartonowe pudełka. Ich ilość waha się od 1 do 5 w zależności od modelu łóżka.

Sposób pakowania materacy: Materace są rolowane ręcznie a następnie pakowane są w grube folie.

W przypadku zamawiania łóżka wraz z materacem, te dwie rzeczy wysyłamy w dwóch niezależnych przesyłkach. 

Szuflada pojedyncza na kółkach

Drewniana szuflada z pojemnikiem. Dno szuflady stanowi płyta HDF. W zestawie cztery gumowe kółka.

Wysokość frontu: 19 cm
Głębokość: 63 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm
Długość łóżka 160 cm – front szuflady 159,5 cm itd.

Dwie szuflady na kółkach

Drewniana szuflada z pojemnikiem. Dno szuflady stanowi płyta HDF. W zestawie gumowe kółka.

Wysokość frontu: 19 cm
Głębokość: 63 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm
Długość łóżka 160 cm – front szuflady 2×79,5 cm itd.

Szuflada na kółkach z funkcją spania

Drewniana szuflada z opcją spania. Dno szuflady to mocny stelaż. W zestawie gumowe kółka.

Wysokość frontu: 19 cm
Głębokość: 80 lub 90 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm
Długość łóżka 160 cm – front szuflady 159,5 cm itd.

Pojedyncze łóżko dziecięce z wysokimi barierkami CHARLES

CHARLES to łóżko dla dziecka z barierką wyprodukowane z wysokiej jakości drewna. Drewno sosnowe, z którego wykonano łóżko, zostało wcześniej poddane specjalnej selekcji, a następnie zabezpieczone, w celu wyeliminowania uszkodzeń w postaci pęknięć lub odprysków. Ten model posiada wysokie zagłówki, a także wysoką barierkę umieszczoną na jednym z boków, dzięki czemu gwarantuje bezpieczne użytkowanie łóżka przez najmłodszych.

Łóżko 1 osobowe z drewna sosnowego

Bezpieczeństwo w czasie snu i zabawy Twojego malucha jest dla nas kwestią niezwykle istotną, dlatego wszystkie krawędzie łóżka zostały zaokrąglone. Lakiery służące do pomalowania całego łóżka zostały dobrane tak, aby spełniały wymogi związane z ekologią oraz bezpieczeństwem ich użytkowania przez dzieci. Przyjazne dla alergików drewno sosnowe posiada certyfikat FSC.

Łóżko z 3 wysokimi barierkami

Łóżko przeznaczone jest dla dziecka. Wykonane w całości z drewna sosnowego posiada wysoką barierkę po 3 stronach łóżka. Do łóżka można zastosować za dodatkową opłatą jedną dużą szufladę na pościel lub dwie szuflady mniejsze. Innym rozwiązaniem jest doposażenie łóżka jednoosobowego w szufladę wysuwaną z funkcją spania. Dzięki temu uzyskujesz w pokoju dodatkowe miejsce do spania w obrębie tego samego łóżka.

Drewniane łóżko dziecięce Charles jest dostępne w rozmiarze: 160x80, 180x80, 180x90, 190x80, 190x90, 200x90cm. Nasze łóżka drewniane dla dzieci cechuje nowoczesność, subtelnie dobrana kolorystyka oraz wysoka jakość wykonania. Specjalnie zaprojektowane łóżko dla dziecka z barierką w modnych, pastelowych kolorach z pewnością odmieni dotychczasowe wnętrze dziecięcej sypialni. Dostępne kolory to: sosna, olcha, biały, wanilia, szary, niebieski, różowy, turkusowy.

Barierka stała lub nakładana

Krótka barierka boczna standardowo jest montowana na stałe. Oznacza to, że z jednej strony przykręcona jest do wezgłowia łóżka a z drugiej strony zakończona jest nakładanym słupkiem. Barierka w wersji zdejmowanej zakończona jest z dwóch stron słupkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu w ciągu kilku sekund możemy ją nałożyć na bok łóżka.

3 rodzaje szuflad do wyboru

Większość z naszch łóżek może zostać wyposażona w szufladę, do wyboru mamy aż 3 opcje. Potrzebujesz pojemnik do przechowywania zabawek lub pościeli? Wybierz pojedynczą długą szufladę lub dwie mniejsze. Jeżeli natomiast zależy Ci na dodatkowym miejscu do snu, wybierz szufladę z funkcją spania. Zamiast pełnego dna, posiada ona taki sam mocny stelaż jak ma łóżko.

Szeroka paleta kolorów

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Twojemu dziecku, do malowania użyto bezpiecznych lakierów wodnych. Po uprzednim szlifowaniu, każdy element został pokryty 3 krotną warstwą lakieru. W konfiguratorze dostępne są najpopularniejsze kolory: naturalna sosna- lakier bezbarwny, biały oraz szary.

Chcesz inny kolor z naszej palety? Nic prostszego. Wybierz dowolny kolor z konfiguratora a w uwagach do zamówienia wpisz wybrany niestandardowy kolor jak np. wanilia, olcha. różowy, turkusowy, niebieski lub zielony,

Wymiary stelaża

We wszystkich naszych łóżkach montujemy ten sam drewniany stelaż. Ma on wytrzymałość do około 120kg normalnego użytkowania. Z naszych łóżek mogą korzystać dzieci jak również osoby dorosłe. Optymalna wysokość materaca to 11-12 cm. W przypadku wyższych materacy, barierka ochronna może stracić swoje właściwości.

Możesz być zainteresowany także…