Drewniane łóżko ALESSIO

Drewniane łóżko ALESSIO

Konfiguracja:

Rozmiar
Kolor
Szuflady
Barierka dół
Ilość
  • Status: Dostępny
  • Darmowa wysyłka kurierem GLS
  • Wysyłka od 3 do 10 dni
  • Masz pytania? Zadzwoń:
1 805,00 zł
Brutto

Opis

Miejsca do spania
dwa
Materiał wykonania
drewno sosnowe, płyta MDF lakierowana
Stelaż
listwy drewniane o rozstawie 95mm, grubości 18mm, szerokości 55mm i wytrzymałości 120kg połączone taśmami
Materac
W zestawie BRAK materaca. Materac należy zamówić osobno
Drabinka
Uniwersalna (prawo lub lewo stronna)
Wejście
Uniwersalne (montaż barierki / drabinki z prawej lub lewej strony)
Skład zestawu
Łóżko, stelaż, instrukcja, elementy montażowe
Barierka
W zestawie brak barierki. Możliwość zamówienia zdejmowanej barierki.

Specyficzne kody

Czas realizacji: Standardowo od 3 do 10 dni roboczych dla łóżek i materacy.

Sposób dostawy: Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Bez dodatkowych kosztów.

Sposób pakowania łóżek: Łóżka zapakowane są w kartonowe pudełka. Ich ilość waha się od 1 do 5 w zależności od modelu łóżka.

Sposób pakowania materacy: Materace są rolowane ręcznie a następnie pakowane są w grube folie.

W przypadku zamawiania łóżka wraz z materacem, te dwie rzeczy wysyłamy w dwóch niezależnych przesyłkach. 

Szuflada pojedyncza na kółkach

Drewniana szuflada z pojemnikiem. Dno szuflady stanowi płyta HDF. W zestawie cztery gumowe kółka.

Wysokość frontu: 19 cm
Głębokość: 63 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm
Długość łóżka 160 cm – front szuflady 159,5 cm itd.

Dwie szuflady na kółkach

Drewniana szuflada z pojemnikiem. Dno szuflady stanowi płyta HDF. W zestawie gumowe kółka.

Wysokość frontu: 19 cm
Głębokość: 63 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm
Długość łóżka 160 cm – front szuflady 2×79,5 cm itd.

Szuflada na kółkach z funkcją spania

Drewniana szuflada z opcją spania. Dno szuflady to mocny stelaż. W zestawie gumowe kółka.

Wysokość frontu: 19 cm
Głębokość: 80 lub 90 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm
Długość łóżka 160 cm – front szuflady 159,5 cm itd.

Łóżko piętrowe drewniane ALESSIO

Nowoczesne łóżko piętrowe drewniane ALLESIO posiada konstrukcję, którą z łatwością dopasujesz do aktualnych potrzeb. Łóżko posiada opcję rozdzielenia całości na dwa oddzielne łóżeczka dla dzieci. Jest ono wykonane na bazie wysokiej jakości litego drewna sosnowego. Posiada mocną płytę meblową znajdującą się w zagłówkach i bocznej barierce na górnym poziomie. Drewno sosnowe posiadające certyfikat FSC oraz zostało poddane specjalnemu procesowi zabezpieczenia, który gwarantuje odporność jego powierzchni na odpryski i uszkodzenia.

Elementem wyposażenia łóżka piętrowego z drewna jest drabinka z płaskimi szczebelkami, której montaż możliwy jest z prawej lub lewej strony łóżka. Model ALESSIO umożliwia dołączenie wygodnej funkcjonalności w postaci dwóch małych szuflad lub jednej dużej z podziałem wewnątrz. Jeśli zależy Ci na dodatkowym miejscu do spania – zamiast schowka, szuflada może posiadać funkcję spania.

Bezpieczeństwo wyposażenia dziecięcej sypialni jest niezwykle ważnym aspektem, na który z pewnością zwraca uwagę każdy rodzic. Dlatego nasze łóżka piętrowe drewniane posiadają wygładzone krawędzie zarówno na drabince, jak i w pozostałych częściach konstrukcji. Każdy element łóżka pokryto bezpieczną dla dzieci, ekologiczną farbą. Dzięki temu nasze meble są w pełni przyjazne dzieciom.

Meble łóżko piętrowe

Wyjątkowe połączenia kolorów oraz delikatne ozdoby w postaci okrągłych frezów w górnej barierce sprawiają, że nowoczesne łóżko piętrowe drewniane idealnie sprawdzi się w każdej dziecięcej sypialni. Starannie wykonane skomponuje się z dowolnym stylem wnętrzarskim.

Barierka stała lub nakładana

Krótka barierka boczna standardowo jest montowana na stałe. Oznacza to, że z jednej strony przykręcona jest do wezgłowia łóżka a z drugiej strony zakończona jest nakładanym słupkiem. Barierka w wersji zdejmowanej zakończona jest z dwóch stron słupkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu w ciągu kilku sekund możemy ją nałożyć na bok łóżka.

3 rodzaje szuflad do wyboru

Większość z naszch łóżek może zostać wyposażona w szufladę, do wyboru mamy aż 3 opcje. Potrzebujesz pojemnik do przechowywania zabawek lub pościeli? Wybierz pojedynczą długą szufladę lub dwie mniejsze. Jeżeli natomiast zależy Ci na dodatkowym miejscu do snu, wybierz szufladę z funkcją spania. Zamiast pełnego dna, posiada ona taki sam mocny stelaż jak ma łóżko.

Szeroka paleta kolorów

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Twojemu dziecku, do malowania użyto bezpiecznych lakierów wodnych. Po uprzednim szlifowaniu, każdy element został pokryty 3 krotną warstwą lakieru. W konfiguratorze dostępne są najpopularniejsze kolory: naturalna sosna- lakier bezbarwny, biały oraz szary.

Chcesz inny kolor z naszej palety? Nic prostszego. Wybierz dowolny kolor z konfiguratora a w uwagach do zamówienia wpisz wybrany niestandardowy kolor jak np. wanilia, olcha. różowy, turkusowy, niebieski lub zielony,

Wymiary stelaża

We wszystkich naszych łóżkach montujemy ten sam drewniany stelaż. Ma on wytrzymałość do około 120kg normalnego użytkowania. Z naszych łóżek mogą korzystać dzieci jak również osoby dorosłe. Optymalna wysokość materaca to 11-12 cm. W przypadku wyższych materacy, barierka ochronna może stracić swoje właściwości.

Możesz być zainteresowany także…