Piętrowe łóżka dla dzieci od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. W ostatnim czasie coraz częściej można spotkać się z łóżkiem, który pomieści nie dwójkę, a trójkę dzieci. Dlaczego łóżka trzypiętrowe stanowią dobry wybór do pokoju dziecięcego i kto powinien się na nie zdecydować?

Czym tak naprawdę jest łóżko 3 piętrowe?

łóżka trzypiętrowe dla dzieciŁóżko dziecięce 3 piętrowe to takie, które jest rozbudowaniem wersji z dwoma piętrami. Posiada miejsce przeznaczone do spania na dole, miejsce do spania, na które wchodzi się po drabince, a także wysuwaną szufladę z materacem do spania, znajdującą się w dolnej części. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo praktyczne. Pozwala zapewnić miejsce do spania trzem osobom przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wolnej przestrzeni. Wysuwana szuflada po schowaniu nie jest widoczna i nie utrudnia przemieszczania się po pomieszczeniu, w przeciwieństwie do dodatkowego łóżka, dla którego jest alternatywą.

Kto powinien wybrać łóżko dziecięce 3 piętrowe?

Wbrew pozorom na łóżko trzypiętrowe nie muszą decydować się tylko i wyłącznie rodzice trójki dzieci. Jest to dobre rozwiązanie także dla osób, które planują posiadanie kolejnego potomstwa. Wczesny wybór łóżka z trzema miejscami do spania pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów w momencie, gdy kolejne dziecko pojawi się na świecie. Łóżko dziecięce 3 piętrowe sprawdzi się także wśród osób, które myślą o komforcie dzieci, do których będą przychodzić w odwiedziny koledzy. Szuflada z materacem będzie nieoceniona w czasie, gdy któreś dziecko będzie chciało przenocować kolegę lub koleżankę z klasy.

Główne zalety wyboru łóżka trzypiętrowego

łóżka 3 piętrowe dziecięceZalet płynących z wyboru takiego łóżka jest naprawdę wiele. Oprócz podstawowej, które gwarantuje zapewnienie miejsca do spania naszym pociechom, zyskujemy także:

- sporą oszczędność wolnej przestrzeni,
- wysoką estetykę pokoju dziecięcego,
- niższą cenę zakupu niż w przypadku trzech oddzielnych łóżek,
- rozwiązanie, które uwielbiają dzieci.

Łóżko dziecięce 3 piętrowe zajmuje niewiele miejsca. Dzięki niemu na jednej powierzchni można położyć do snu aż trzy osoby. Takie rozwiązanie pozwala na ulokowanie w pokoju dziecięcym większej ilości szaf do przechowywania czy biurek, przy których młodzi członkowie rodziny będą odrabiać lekcje. Łóżka piętrowe bardzo często wykonane są z drewna z dbałością o wszystkie szczegóły, co pozytywnie wpłynie na estetykę wnętrza. Łóżko trzypiętrowe wiąże się także ze zmniejszeniem wydatków związanych z zapewnieniem miejsc do spania. Co więcej, wybierając łóżko piętrowe, możemy być pewni, że dzieci bardzo je polubią.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór łóżek dziecięcych oraz materacy. Wśród naszych produktów znajdują się również łóżka trzypiętrowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą łóżek!